program lojalnościowy

Nowość !! -  punkty lojalnościowe. 

Zarejestruj się w Naszej Firmie, zbieraj punkty, a za zebrane punkty wybieraj nagrody. Za każdą 1 wydaną złotówkę, otrzymujesz 1 punkt. Punkty możesz zbierać bezterminowo, sumują się z każdym kolejnym zamówieniem.

Przykład: Za zakupy w kwocie 200zł (jednorazowo lub w kilku zamówieniach)  otrzymasz 200 punktów, a za 200 punktów możesz wybrać nagrodę o wartości 6 zł, czyli np małą łopatkę do paszy...

Pamiętaj, musisz być zarejestrowany w Naszym sklepie. Sukcesywnie będziemy zmieniać i dodawać nowe nagrody :) Piszcie do nas, co byście chcieli  dostać  na biuro@paszenasze.pl  Miłej zabawy!  

Producenci
Promocje
PASZA DO KUR NIOSEK, NIOSKA 25KG - sypka
PASZA DO KUR NIOSEK, NIOSKA 25KG - sypka
40,00 zł 38,90 zł 37,04 zł 36,02 zł
szt.
PASZA DO KUR NIOSEK, NIOSKA 25KG - granulat
PASZA DO KUR NIOSEK, NIOSKA 25KG - granulat
40,00 zł 38,90 zł 37,04 zł 36,02 zł
szt.
Pasza dla młodych królików KRÓLIK JUNIOR 25kg karma
Pasza dla młodych królików KRÓLIK JUNIOR 25kg karma
39,00 zł 37,49 zł 36,11 zł 34,71 zł
szt.
Sandezia - środek do suchej dezynfekcji opak 4 kg nie dezosan
Sandezia - środek do suchej dezynfekcji opak 4 kg nie dezosan
21,99 zł 18,99 zł 20,36 zł 17,58 zł
szt.
Informacje o Piast Pasze Sp. z o.o.

Wytwórnie Pasz PIAST są przedsiębiorstwami prywatnymi działającymi w całości w oparciu o polski kapitał

Historia firmy sięga lat 70-tych, kiedy to powstawały pierwsze obiekty hodowli drobiu. W latach 90-tych, gdy kształtowała się gospodarka rynkowa, a na rynku pasz pojawiały się pierwsze zachodnie koncerny, zrodził się pomysł wybudowania własnej wytwórni. W Lewkowcu od podstaw powstał nieduży zakład produkujący głównie pasze dla drobiu. W miarę zdobywania coraz większego zaufania klientów firma poszerzyła asortyment o produkty dla trzody chlewnej i bydła. W 2002 roku w Płońsku firma uruchomiła drugi, bardzo nowoczesny zakład, który
w krótkim czasie doprowadził do podwojenia udziału w rynku pasz. Po czterech latach, do dwóch istniejących już wytwórni, dołączył zakład w Gołańczy, a w 2009 roku uruchomiona została, wybudowana od postaw, wytwórnia na północy Polski w Oleśnie. W celu osiągnięcia w pełni zintegrowanej produkcji drobiarskiej, tj. posiadania w ramach jednej jednostki organizacycjnej wszystkich sektorów - od pisklęcia do wyrobu gotowego, w 2002 roku firma PIAST zakupiła  większościowe udziały w zakładach drobiarskich DROP S.A. w Ostrowie Wlkp. Dzięki temu powstało nowoczesne przedsiębiorstwo mogące skutecznie konkurować w branży drobiarskiej w ramach struktur Unii Europejskiej. Jednocześnie firma powiększyła i cały czas powiększa hodowlę drobiu kupując i modernizując kolejne fermy.

Wszystkie zakłady produkują pasze, koncentraty oraz mieszanki paszowe uzupełniające mineralne przeznaczone dla zwierząt gospodarskich. Przez cały okres swojej działalności sukcesywnie firma zwiększała produkcję, poszerzając jednocześnie ofertę asortymentową, którą kierują zarówno do dużych ferm jak i dla rolników indywidualnych. Opierając się na doświadczeniach kilkunastoletniej działalności na rynku paszowym oraz na bieżącej analizie wyników produkcyjnych uzyskiwanych w terenie, opracowali programy żywieniowe uwzględniające potencjał genetyczny oraz wymagania pokarmowe, obecnie użytkowanych ras zwierząt gospodarskich.

Wytwórnie posiadają własne laboratoria chemiczne, w których stałej kontroli i ocenie poddawana jest jakość surowców paszowych oraz produktów gotowych. Firma służy także fachowym doradztwem zootechnicznym i weterynaryjnym, a jednocześnie szczegółowymi informacjami dotyczącymi produkowanego asortymentu pasz, koncentratów i mieszanek paszowych uzupełniających mineralnych.

Utrzymywanie stałej, jak najwyższej jakości produktu jest jednym z najważniejszych ogniw łączących Wytwórnie Pasz PIAST. System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami ISO 9001:2008 oraz HACCP są stałymi elementami codziennej pracy.

Współpracując z grupą PIAST  wybieracie Państwo nie tylko jakość,
ale także wiedzę i polską tradycję.

 

LewkowiecWytwórnia w  LewkowcuPłońskWytwórnia w Płońsku

Gołańcz Wytwórnia w Gołańczy

OleśnoWytwórnia w Oleśnie

Szczegóły na stronie www.wp-piast.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl